WGA Eigenrisicoverzekering

Het UWV heeft de gedifferentieerde WGA premie per 1 januari 2010 fors verhoogd. Zowel de minimum als de maximumpremie zijn omhoog gegaan. Hierdoor ben je als werkgever altijd duurder uit, ook als je geen werknemers in de WGA hebt. Daarom is het nu aantrekkelijk om Eigenrisicodrager voor de WGA te worden.

Als Eigenrisicodrager betaal je geen gedifferentieerde WGA premie meer aan het UWV. BNO-leden kunnen in dit geval bij de OHRA profiteren van aantrekkelijke tarieven. In de meeste gevallen is de premie bij OHRA aanzienlijk lager dan bij het UWV. Als lid van de BNO is je tarief 0,23%. Heb je op 1 januari 2011 ook een OHRA Verzuimverzekering of een OHRA Inkomensgarantieverzekering, dan is uw tarief slechts 0,20%. De hoogte van de premie staat voor drie jaar vast, waardoor je niet plotseling wordt geconfronteerd met grote schommelingen. Dat biedt financiële zekerheid

De OHRA WGA Eigenrisicoverzekering sluit naadloos aan op de wettelijke verplichtingen die een Eigenrisicodrager heeft. Als een van je medewerkers in de WGA terechtkomt, wordt de uitkering waarvoor je risico draagt tien jaar door OHRA uitbetaald.

Met de WGA Eigenrisicoverzekering van OHRA:
• bespaart je op de premie
• heb je meer vrijheid om je verzuimbeleid zelf vorm te geven
• krijg je professionele ondersteuning en advies bij vitaliteit, preventie en re-integratie
• is het inlooprisico van ziekte vanaf 1 januari 2010 meeverzekerd
• zijn bestaande ziektegevallen bij beëindiging van de verzekering gedekt

Eigenrisicodrager worden? Vul dan voor 25 maart 2010 het aanmeldingsformulier in op de site van de OHRA. Neem voor meer informatie contact op met de OHRA. OHRA verzorgt de opzegging bij de belastingdienst; van de belastingdienst krijgt je bericht of de aanvraag gehonoreerd is waarop OHRA op de hoogte kan worden gesteld van de beslissing van de belastingdienst.


Datum: 25 februari 2010