01-01-2016 - Op ons bureau werken 15 mensen. We stellen ze graag even voor.

 

Madeleine van Lennep
Directeur
Anouk Siegelaar
Adjunct-directeur, jurist
Rita van Hattum
Secretaris bestuur, algemene zaken

Beleid, organisatie en
representatie


Juridisch beleid en lobby, verenigingszaken, advies leden 

Bestuur, Raad van Toezicht, activiteiten ontwerpbureaus, verenigingszaken en internationale zaken
T 020 624 47 48
E madeleine@bno.nl
T 020 624 47 48
E anouk@bno.nl
T 020 624 47 48
E rita@bno.nl
Linkedin ›
Twitter ›
Facebook › 
Linkedin ›
Twitter ›
Facebook › 
Linkedin ›
Twitter ›
Facebook ›   

 

Kitty de Jong
Zakelijk adviseur
Kim Braber
Juridisch adviseur

Patrick Aarts
Senior projectmanager

Advies leden, business development, NWO, CLICK, BEDA, Raad van Beroep 


Advies leden, gastlessen beroeps-opleidingen

Events, BNO Academie, Driving Dutch Design
T 020 624 47 48
E kitty@bno.nl
T 020 624 47 48
E kim@bno.nl
T 020 624 47 48
E patrick@bno.nl
Linkedin ›
Twitter ›
Facebook › 
Linkedin ›
Twitter ›
Facebook ›  
Linkedin ›
Twitter ›
Facebook › 

 

Markus Praat
Projectmanager 
Gert Gerrits
Projectmanager
Marsha Simon
Projectmanager 

Digital design

Regionale platforms, bestuurslid EIF

Driving Dutch Design, Superfast
T 020 624 47 48
E markus@bno.nl 
T 020 624 47 48
E gert@bno.nl
T 020 624 47 48
E marsha@bno.nl 
Linkedin ›
Twitter ›
Facebook ›
Linkedin ›
Twitter ›
Facebook › 
Linkedin ›
Twitter ›
Facebook › 

 

Freek Kroesbergen
Communicatie- en PR-manager,
hoofdredacteur Dude
Floor van Essen
Communicatiemanager, eindredacteur Dude
Jean-Louis Goossens
Communicatiemanager

Communicatie algemeen, PR, sponsoring 


Nieuwsmails
Website, social media, regionale platforms
T 020 624 47 48
E freek@bno.nl
T 020 624 47 48
E floor@bno.nl
T 020 624 47 48
E jeanlouis@bno.nl
Linkedin ›
Twitter ›
Facebook › 
Linkedin ›
Twitter ›
Facebook › 
Linkedin ›
Twitter ›
Facebook › 

 

Dymphy Smeets
Office manager
Monique Alexander
Systeem- en databeheer
Christina Elte - Coehoorn
Hoofd financiële administratie

Receptie, beheer kantoor


Receptie, advertenties

financiën, leden- en personeelsadministratie 
T 020 624 47 48
E dymphy@bno.nl
T 020 624 47 48
E monique@bno.nl
T 020 624 47 48
E christina@bno.nl
Linkedin ›
Twitter ›
Facebook › 
Linkedin ›
Twitter ›
Facebook › 
Linkedin ›
Twitter ›
Facebook ›