#Events

OBJECT

10.02.2023


11.00 - 18.00


HAKA-gebouw, Vierhavensstraat 40, 3029 BE, Rotterdam


Foto: Atlier Artiforte | Fotograaf: Jan Willem Kaldenbach


Op 10 februari kun je in het prachtige HAKA-gebouw de traditionele wintereditie van OBJECT bezoeken. Meer dan 150 ontwerpers, labels en galeries nemen deel aan de beurs, waaronder veel jong talent.

Alle designs worden te koop aangeboden of in opdracht gemaakt en de ontwerpers zijn zelf aanwezig om hun werk toe te lichten.

Simone Post @ Object 2022 / Fotograaf: Pierre Banoori

Deelnemers

*DIED*, Ai Hashimoto | Studio Ingrid Roos, Alex Zamora | Alex Zeta | Bufffet, Apol Objects, Andrea Radai, APTUM, Arend Groosman, Atelier Van de Ven | S.A.MPLE, Ayano Koda, Barry Llewellyn, BAS VELLEKOOP, BIRNE, Bobbine Berden Design, bøøt, Catherine van Bijnen, Debby van Adrichem, DEKLEIN&VANHOFF, Dirk Duif, Ellis Holman, Emmie Massias, Enzo Aït Kaci, Erik Sluijs | Rutger Dam, Eversom, FEST, Floris Hovers | Gallery Untitled, FMT Studio, Geke Schalkwijk, heArthur, House of Thol, Inbar Hasson, Iris Lucia | Emma Hoogstede, Iris Nijenhuis, Iris Toonen, Jan Willem van Elten, Janna Wieringa, Jeske Haak, Jiin Yoon, Joni Veizaj | Michiel de Jong, Jord Lindelauf, Joris Kuipers, Julian Gresham, Juno Brown, Kick Veldman, KOKKE House | Klaas Gubbels, Kukka, Laetitia Delauney, Lindsey Fontijn Jewelry, Lisanne Meester Design, Loran Khalaf, Lucas Zito | Pepe Valenti | Thibeau Scarceriaux | MLDESIGNERS, Mae Engelgeer | Rademakers Gallery, Malou Weijs | Roy de Regt, Marc de Groot, Maria Stella Lydaki, Maribel Beekman Hetharia, Mees Burgers, Mickey Philips, Mokkō, 

Cengiz Hartmann @ Object 2022 | Fotografie: Almicheal Fraay

nab. creative, Nadine Pijnacker, Nanette de Kool, Nuna Walls, Ori Orisun Merhav, OSSO, Paul&Albert, Phlox, Ralph van Meijgaard, Raphia, Renske Versluijs, Ruben van der Scheer | Maartje van den Noort, Sebas Kops, ShiSoH, Sophie Walraven | Sina Dyks, STOOK porcelain | Pascal Eijgenrook, Studio Annebet Philips, Studio ARFA | Jesse Greulich, Studio Chris Koens, Studio Draagvlak, Studio Erwin Zwiers, Studio Floris Meijer, Studio Georgie Frankel, STUDIO Isabel Quiroga, studio jeroen van veluw, Studio Kars + Boom, studio kloumi, Studio Mirte, studio mo man tai | Teun Zwets | Pepijn Fabius Clovis | Wisse Trooster, Studio Nicky Vollebregt | SARI handcrafted ceramics, Studio Rink, Studio Selé, Studio Thier & van Daalen, susanna van caldenborgh, Suzanne Adelmeijer, Szkło | Aleksandra Zawistowska, The Boyscouts, Tjitske Storm & Sjoerd Geerts, Tomas Schats | Narinna, tweek-eek, Velowa, Vij5, WEEEF by EE Exclusives, Weimin Zhu, e.a.


Tickets

Tickets zijn online en aan de deur verkrijgbaar.

Normaal: € 16,50

CJP: € 12,50

Kinderen onder 16 jaar: gratis toegang.