Team BNO

Op ons bureau aan het WG Plein in Amsterdam werken 15 mensen, we stellen ze graag even aan je voor. 

Madeleine van Lennep

Directeur

Beleid, organisatie en representatie

madeleine@bno.nl  

Anouk Siegelaar

Adjunct-directeur, Jurist

Juridisch beleid en lobby, verenigingszaken, ledenadvies

anouk@bno.nl 

Rita van Hattum

Secretaris bestuur, algemene zaken

Bestuur, Raad van Toezicht, activiteiten ontwerpbureaus, verenigingszaken en internationale zaken

rita@bno.nl  


Vicky Fasten

Zakelijk adviseur

Ledenadvies, business development

vicky@bno.nl 


Kim Braber

Juridisch adviseur

Ledenadvies, gastlessen beroepsopleidingen

kim@bno.nl

Patrick Aarts

Senior projectmanager

Events, Trainingen, Driving Dutch Design

patrick@bno.nl 

Markus Praat

Projectmanager

Digital Design, webredactie, Instagram

markus@bno.nl


Gert Gerrits

Regioplatforms, Infographics congres

gert@bno.nl

Marsha Simon

Projectmanager

Driving Dutch Design, Superfast

marsha@bno.nl

Freek Kroesbergen

Communicatie- en PR-manager, hoofdredacteur Dude 

Communicatie algemeen, PR, sponsoring

freek@bno.nl


Jean-Louis Goossens

Communicatiemanager

Webredactie, social media, regionale platforms

jeanlouis@bno.nl

Christina Elte-Coehoorn

Hoofd financiƫle administratie

Financiƫn, leden- en personeelsadministratie

christina@bno.nl

Dymphy Smeets

Office manager

Receptie, beheer kantoor

dymphy@bno.nl

Monique Alexander

Systeem- en databeheer

Receptie, advertenties, vacatures

monique@bno.nl

Contact

Beroepsorganisatie Nederlandse Ontwerpers

WG Plein 600 
1054 SK Amsterdam

Open in Google Maps

020 624 47 48

KvK V405 390 96

BTW NL 804 954 306 B01

BIC INGBNL2A

IBAN NL20 INGB 0001 8155 00

Het bureau is geopend van maandag t/m vrijdag tussen 9 en 17 uur. Heb je persoonlijk advies nodig? Bel ons gerust!