Team BNO

Op ons bureau aan het WG Plein in Amsterdam werken 14 mensen, we stellen ons graag even aan je voor. 

Madeleine van Lennep

Directeur

Beleid, organisatie en representatie

madeleine@bno.nl

Rita van Hattum

Secretaris bestuur, algemene zaken

Bestuur, Raad van Toezicht, activiteiten ontwerpbureaus, verenigingszaken en internationale zaken

rita@bno.nl

Vicky Fasten

Zakelijk adviseur

Ledenadvies, business development

vicky@bno.nl


Pascale Kos

Jurist

Ledenadvies

pascale@bno.nl


Inge Naves

Jurist

Ledenadvies

inge@bno.nl

 

Patrick Aarts

Senior projectmanager

Events, Trainingen, Driving Dutch Design

patrick@bno.nl

Amy den Hartog

Marketing & communicatie

Communicatie, werving

amy@bno.nl  


Gert Gerrits

Projectmanager

Regioplatforms, Infographics congres

gert@bno.nl

Marsha Simon

Projectmanager

Driving Dutch Design, Superfast, YA!

marsha@bno.nl

Freek Kroesbergen

Communicatie- en PR-manager, hoofdredacteur Dude 

Communicatie algemeen, PR, sponsoring

freek@bno.nl


Jean-Louis Goossens

Communicatiemanager

Webredactie, social media

jeanlouis@bno.nl

Monique Alexander

Systeem- en databeheer

Receptie, advertenties, vacatures

monique@bno.nl 

Christina Elte-Coehoorn

Hoofd financiƫle administratie

Financiƫn, leden- en personeelsadministratie

christina@bno.nl

Dymphy Smeets

Office manager

Receptie, beheer kantoor

dymphy@bno.nl

Contact

Beroepsorganisatie Nederlandse Ontwerpers

WG Plein 600 
1054 SK Amsterdam

Open in Google Maps

020 624 47 48

KvK V405 390 96

BTW NL 804 954 306 B01

BIC INGBNL2A

IBAN NL20 INGB 0001 8155 00

Het bureau is geopend van maandag t/m vrijdag tussen 9 en 17 uur. Heb je persoonlijk advies nodig? Bel ons gerust!