#Nieuws

17.07.2024

Matchmaking Circular Textile Days

Ben je actief in de circulaire mode- en textielsector? Zoek je duurzame zakenpartners? Bezoek dan de RVO-matchmaking tijdens de Circular Textile Days in ’s-Hertogenbosch op 18 t/m 19 september.


Duurzaamheid en circulariteit zijn niet meer weg te denken uit onze huidige textielindustrie. In de wet- en regelgeving staan steeds vaker voorwaarden die in het voordeel werken van de kleding- en textielsector. Partnerschappen en samenwerkingen zijn essentieel om de gevraagde en verwachte veranderingen in de textielproductie en -consumptie te realiseren.

Tijdens de Circular Textile Days heb je de kans om nieuwe partners in de duurzame textielsector te ontmoeten en innovatieve circulaire textieloplossingen te ontdekken en te bespreken.

 

Voor wie?

Dit evenement is bedoeld voor en geïnteresseerden uit o.a. de volgende sectoren:

  • kennis- en onderzoeksinstellingen die op zoek zijn naar nieuwe partnerschappen
  • bedrijfsmode
  • gezondheidszorg textiel
  • professionele- en veiligheidskleding
  • interieur textiel
  • sport en outdoor kleding
  • duurzame mode labels en -merken (kleding/mode/accessoires)
  • ontwerpers en stylisten
  • productiebedrijven van duurzaam textiel en accessoires
  • detailhandelaars, distributeurs, verkoopagenten, modewinkels
  • duurzame e-commerce platforms
  • levenscyclusanalyses/Footprint Software

Wat kan je verwachten?

  • potentiële zakenpartners ontmoeten;
  • je internationale netwerk uitbreiden;
  • grensoverschrijdende contacten en samenwerkingen initiëren;
  • meer inzicht krijgen in de circulaire en duurzame textiel- en modemarkt;
  • naamsbekendheid verwerven op de internationele textiel- en modemarkt;
  • interessante lezingen, discussies en presentaties volgen die de missie van circulair textiel versterken.

Aanmelden

Dit matchmaking evenement vindt plaats tijdens de Circular Textile Days 2024 in het Congress Centre in ’s-Hertogenbosch. Deelname is gratis.

Voor de Circular Textile Days moet je een entreeticket kopen. Een ticket kost € 75 voor één dag en € 125 voor 2 dagen. Studenten ontvangen korting. 


Meer weten?

Meer informatie vind je op de webpagina van het matchmaking evenement, samen met een video van de vorige editie. Heb je vragen over het evenement in 2024? Neem dan contact op met Remko Triezenberg via remko.triezenberg@rvo.nl